Strona główna » Aktualności » Spatial Planning – przegląd nr 2

Spatial Planning – przegląd nr 2

Drodzy studenci! na czwartkowym przeglądzie będziemy mieli szczególnego gościa dr hab. inż. arch. Krzysztofa Kafkę z Politechniki Śląskiej, urbanistę, architekta, specjalistę w zakresie gospodarki i planowania przestrzennego oraz gospodarki miejskiej.

Prezentacje rozpoczniemy o 13.00, ale przyjdźcie znacznie wcześniej, by mieć czas zgrać spokojnie Wasze prezentacje na jeden komputer. Czasowo jesteśmy dosyć mocno ograniczeni, więc w trakcie prezentacji nie będzie takiej możliwości by wgrywać pliki, podpinać komputery itd itd. Jedna prezentacja ma trwać max.10 minut, więc przećwiczcie sobie wcześniej w domu, czy bez problemu mieścicie się w czasie. Proponujemy, by prezentacja zawierała:studia w kontekście regionalnym i lokalnym, wnioski z tych studiów i wstępną ideę projektu miasta.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij