Strona główna » Bez kategorii » Prawoznawstwo 2018/19

Prawoznawstwo 2018/19

Drodzy Studenci,

na zajęciach 4.10 zostały przedstawione Wam zagadnienia związane z ćwiczeniem pierwszym. Poniżej znajdziecie mapę miasta Dębica podzieloną na fragmenty, które odpowiadają Waszym numerom na liście.

Prawoznawstwo – Dębica 

Każda osoba opracowuje jeden fragment terenu miasta i analizuje go z punktu widzenia podstawowych uwarunkowań prawnych, wiążących się z zagospodarowaniem przestrzennym, wyciągając najbardziej istotne wnioski. Zaliczają się do nich: Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego, Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego  (o ile jest w danym miejscu), i innych akty prawne, mające wpływ na zagospodarowanie przestrzenne danego fragmentu miasta jak: Ustawa o Ochronie Środowiska itp.

Formę zaliczenia poszczególnych tematów stanowią krótkie prezentacje multimedialne przygotowane na szablonie zamieszczonym poniżej.

templateWIS_201819

Prosimy o wypełnienie pól zaznaczonych na czerwono oraz o nie zmienianie układu graficznego prezentacji! 

4.10 – Omówienie tematu 1,

11.10 – Ćwiczenia 1

18.10 – Ćwiczenia 2

25.10 – Prezentacje opracowań tematu 1.

8.11 – Omówienie tematu 2

15.11 – Ćwiczenia 1

22.11 – Ćwiczenia 2

29.11 Prezentacje opracowań tematu 2

6.12 –  Omówienie tematu 3

13.12 – Ćwiczenia 1

20.12  – Ćwiczenia 2

3.01.2019 – Prezentacje opracowań tematu 3

W ramach zaliczenia przedmiotu wymagane są obecności, prezentacje wszystkich tematów, wydruk prezentacji w formie trwałej (nie kartki luzem, w koszulce itp) oraz płyta CD z zapisem prezentacji dostarczone w przewidzianym przez prowadzących terminie (informacje wkrótce)

Wiadomości dotyczące ewentualnych zmian w rozkładzie zajęć, opisy nowych tematów oraz materiały będą ukazywał się na tej stronie regularnie.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij