Strona główna » Prawo, Ekonomika i Zarządzanie w Procesie Inwestycyjnym » Komunikat w sprawie sesji letniej – Architektura i GP!

Komunikat w sprawie sesji letniej – Architektura i GP!

  1. Prawo, ekonomika i zarządzanie w procesie inwestycyjnym

Drodzy Państwo,

Ostateczny termin przesyłania wykonanych prac upływa 15 czerwca 2020.

Osoby przebywające na zwolnieniach lekarskich mogą wysłać prace w terminie późniejszym – poprawkowym – 01.09 do 11.09.2020.

Prace prosimy przesyłać wyłacznie w formie elektronicznej, po ich maksymalnym skompresowaniu, najlepiej w formie linku do dysku wirtualnego bezpośrednio do prowadzacych grupy. Nie przewidujemy fizycznego oddania projektów.

Egzamin w formie testu odbedzie sie 16 czerwca na platformie Teams, zgodnie z wytycznymi obowiazującymi na PK. Godzinę podamy w nastepnym komunikacie.

 

2. Projektowanie urbanistyczne

Ostateczny termin przesyłania wykonanych prac upływa 20 czerwca 2020. 

 

Osoby przebywające na zwolnieniach lekarskich moga wysłac prace w terminie późniejszym – poprawkowym – 01.09 do 11 września 2020.

Prace prosimy przesyłać wyłacznie w formie elektronicznej, po ich maksymalnym skompresowaniu, najlepiej w formie linku do dysku wirtualnego bezpośrednio do prowadzacych grupy. Nie przewidujemy fizycznego oddania projektów.

3. Teoria i zasady projektowania miast

Oceny zostaną przesłane na maila starosty roku do 8.06.2020. Do tego terminu można jeszcze przesyłać brakujące prezentacje.

4. GP – Procesy Urbanizacji, suburbanizacji i przemiany strukturalne miast

Ostateczny ternim przesyłania wykonanych prac upływa 8-go czerwca 2020.

Szczegółowe informacje dotyczące oddania prac, przekazywane są Państwu regularnie na adres mailowy roku, podany przez starostę jako adres kontaktowy.

5. Marketing Terytorialny

Oceny końcowe z prac zaliczeniowych dostepne są u prowadzących grupy. W przypadku oceny łączonej, można zapoznać się także z ocenami cząstkowymi.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij