Strona główna » Pracownicy » dr inż. arch. Tomasz Bajwoluk

dr inż. arch. Tomasz Bajwoluk

ORCID

  • Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej z 1987 roku.
  • Praca doktorska pod tytułem Wpływ komunikacji na przemiany struktury przestrzennej miasta na przykładzie Krakowa wykonana pod kierunkiem naukowym prof. dr hab. inż. arch. Tadeusza Bartkowicza otrzymała wyróżnienie Ministra Infrastruktury w 2003 roku.
  • Prowadzone zajęcia dydaktyczne z Projektowania urbanistycznego, Planowania przestrzennego, Ekologii i ochrony środowiska, Prawa w procesie inwestycyjnym na WA PK oraz Rysunku planistycznego, Planowania przestrzennego i Uwarunkowań przestrzennych planowania transportu na kierunku Gospodarka Przestrzenna PK.
  • Autor i współautor projektów architektonicznych obiektów użyteczności publicznej, mieszkaniowych, przemysłowych i wnętrz w tym Centrum basenowo balneologicznego w Zakopanem na Antałówce, Hali widowiskowo sportowej w Zielonkach, Centrum administracyjnego zakładów farmaceutycznych Pliva Kraków, Centrum sportowo- rekreacyjnego oraz Miejskiej biblioteki publicznej w Myślenicach.
  • Członek SARP oddział Kraków oraz Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij