Strona główna » Pracownicy » mgr inż. Agnieszka Wójcik, architekt krajobrazu

mgr inż. Agnieszka Wójcik, architekt krajobrazu

  • Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej oraz studiów podyplomowych Planowanie i Gospodarka Przestrzenna z 2014 roku.
  • Międzynarodowe doświadczenie naukowe: zagraniczne praktyki w ramach programu Erasmus w Porto (Portugalia), udział w międzynarodowych warsztatach Ecoweek w 2013 roku, udział w konferencji naukowej „Natura 2000 – doświadczenia pienińskie” w Spiskiej Starej Wsi (2013).
  • Praca badawcza związana z przygotowywaną dysertacją doktorską poświęcona jest wpływowi niematerialnych wartości kulturowych na kształtowanie przestrzeni.
  • Pracuje jako asystent w Zakładzie Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Rzeszowskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy jako architekt krajobrazu w biurach projektowych (Pracownia architektoniczna Krużel – Magdoń, Oksymoron Studio). Zajmuje się projektowaniem małych form graficznych. Otrzymała 3 nagrodę w konkursie architektoniczno-krajobrazowym na koncepcję parku Białe Morza z miasteczkiem namiotowym na Światowe Dni Młodzieży 2016 (w zespole autorskim).

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij